Jump Academy

O Projektu

Vytvoření celé korporátní identity pro síť trampolínových parků nebyl lehký. Za relativně krátky čas muselo vzniknout nové logo, grafické podklady pro prostory, webová prezentace společnosti, a také propagační tiskoviny a podklady pro sociání sítě. Velké štěstí zde hrála synergie v procesu realizace s manažerem parků S Tomášem máme za sebou již několik let spolupráce a vznik nového bradu pro běhl hladce a rychle. Vznikl tak hravý design pro park, který nabízi zábavu pro celou rodinu.

Rozsah projektu

  • Firemní identita
  • Design manual
  • Web design
  • Grafika pro sociální sítě
  • Odborní konzultace
  • Tiskoviny

Nejde jen o zábavný park. Jde o Akademii.

Při tvorbě loga a celkové kreatíve bylo dost času obětováno pro správny název. Vzniklo nespočet variant a kombinací, kde bylo zapotřebí vybrat název, kterí symbolizuje učení a nabývání nových dovedností. A to nejen vzhledem k zákazníkům ale také v interní hierarchii firmy. Logo tedy v sobě nese symbol růstu ve tvaru stupajíci linky z písmena J. Synergii mezi týmem Jump Academy a děti, nebo mezi profesionalitou a hravostí můžeme pak vidět v kruhové kompozici, která lehce připomíná symbol Jin-Jang a v pestré barevnosti.

Komunikace moderním způsobem je krok směrem k zákazníkovi

Když chcete oslovit zákazníka, oslovte ho v prostředí, kde tráví nejvíce času. V případě Jump Academy jsou to především mladí lidé a rodiny s děti, které preferují sociální sítě jako je Facebook nebo Instagram. Proto by měla každá reklamní kampaň nebo jakákoliv interakce cílit také na sociálních sítich. 

Hravá forma, zaoblené hrany, pestré ilustrace a živé barvy

Celá firemní identita Jump Academy v sobě nese především vlastnosti, které jsou důležité pro vytvoření pozitivního dojmu cílového zákazníka. Textové bubliny, šipky nebo používaní přechodových barev a ilustrací jsou tu důežitým prvkem komunikace.  Vyvolávají pocity uvolnění, dobrodružství, zážitek, zábava a pozitivní energie. To jsou hodnoty, které jsem do designu přenesl a jsou vidět na všech podkladech v offline i online prostředí. 

Ilustrace plné radosti. Lepší zapojení zážitku.

S klientem jsme se shodli, že lepší než obyčejné fotografie skákajících lidí, využijeme potenciál ilustrovanách postaviček. Vznikli tak tři typy postaviček, které v sobě nesou brandové barvy. Jemné pozadí za postavičkou vyvoláva lepší efekt dynamiky a skoku pro lepší zapojení dojmu a vyvolání zájmu.

Jendotná a nenásilná grafická kompozice

Nejen hravé ale praktické musí být prvky pro tvorbu grafických materiálů. Jako odborník rozumím také, že design je nejen o vvolání správné emoce, ale také musí být fukční a variabilní pro použití na různych typech grafiky. Výše můžete vidět jak vznikali různe orientace bannerů s jednotnými grafickými prvky identity Jump Academy. 

Vše na jednom místě. Pro zachování konzistence je zapotřebí kvalitní design manual.

Aby každy kdo příjde do kontaktu se značkou vědel, jak s ní pracovat a správně ji prezentovat.

Design manual Jump Academy v sobě nese potřebné instrukce pro správne zaobcházaní se značkou a všemi grafickými podklady a prvky identity. Definuje práci s logem, použitím fontu nebo barev. Určuje jak tyto prvky využívat a jak je aplikovat při tvorbě vizuálního stylu. V neposlední řade v manuálu nesmí chybět sekce s prezentací vizí společnosti.

Propagační materiály a tiskoviny

Zábavní parky se nacházejí v prostorách obchodních center, kde využívají potenciál reklamních a prezentačních ploch.  A to jak v interéry tak i v exteriéry. Při realizaci grafických podkladů tak vznikli návrhy pro vnější billboardy, vnitřní panely a a výlohy. Pro propagační účely vznikli dárkové poukazy, vizitky nebo letáky. 

Na závěr

Síť trampolinových parků Jump Academy založil klient, se kterým mám za sebou již několik úspěšných projektů. Ve spolupráci si cením především kvalitní přístup v komunikaci a inovativní výsledky. Na základě dobré komunikace a hladkého pracovního procesu, jsme vše stihli ve stanoveném termínu dodání se silným důrazem na kvalitu výstupu. Vznikla nová podoba společnosti, která v součastnosti poskytuje nejen uvolnění a zábavu pro celou rodinu, ale prezentuje se také vhodným a správnym designem ve všech směrech.

Máte zájem o individuální nabídku?

Líbí se Vám příspěvek?

Sdílejte ho na sociálních sítích