Excello

O Projektu

Excello poskytuje služby v oboru kybernetické bezpečnosti. Pomocí úzce specializovaných technologií bojuje proti různým kybernetickým hrozbám. Aby drželi krok nejen s dobou hrozeb ale i s dobou designových trendů, obrátili se na mě s pomocí redesignu nekonzistentní firemní identity a poptávkou nového web designu. Jaký byl výsledek? Přečtete si v studii níže.

Rozsah projektu

  • Firemní identita
  • Design manual
  • Web design
  • Grafika pro sociální sítě

Originální ikonky pro originální webdesign

Ikonky pro Excello se vytvořili aby se lépe odlišili a znázornili jednotlivé služby v oblastech IT bezpečnosti. Tyto ikonky se následně využívají na všech propagačních brožurách, webu i v oblasti sociálních sítí společnosti. Složitější ikonky vytváří detailnější pohled na službu, a pomáhají s její lepší vizuální prezentací.

Jak vzniká web design v plné míře?

Webdesign pro společnost Excello byl opravdu rozsáhlý. Vytvořil se v plné míře pro všechny podstránky tak, aby byl design v souladu na každém prvku a sekci webu. Vytvořil se také responzivní web design pro menší obrazovky (mobily a tablety). V této fázi projektu se strávilo nejvíce času, nakolik prezentace IT firmy na webu patři mezi ty nejdůležitější.

Výsledkem byl nový korporátní web v technologickém duchu

Při tvorbě web designu se zvolila dominantní modrá barva, která byla jedním z předešlých prvků grafické identity společnosti. Pro atraktivitu a originalitu designu se pak na webu (i na jiných materiálech) používají nenásilné ilustrace plošných spojů. Ukázky výsledků designu webu Excello si můžete prohlédnout také níže na obrázku.

Kvalitní design manual komunikuje novou firemní identitu. Definuje nový design a hodnoty firmy.

Aby se zajistila konzistence designu na webu i na jiných vizálních oblestech společnosti Excello v nejbližších letech.

Společnost rozumí potřebě konzistentní grafiky. Rozumí také, že každý kdo bude mít s designem společnosti něco společného by měl umět s designem pracovat. Proto se správně používá nový design manual firmy, který design definuje. Definuje, jak správně používat logo a firemní podklady. Určuje barevnost prvků a motivů, nebo použití správných formátů fotografií a jiných prvků vizualní identity jako jsou pozadí, text či ikonky.

Propagační materiály a tiskoviny

Pro offline komunikaci a tiskovou prezentaci se v rámci spolupráce vytvořil také design pro tiskové materiály. Vizitky, tiskové brožury, hlavičkový papír nesou teď grafiku v duchu nové firemní identity společnosti Excello. Především brožury nesou významný informační vlastnost a mají za úkol informovat o jednotlivých službách v oblastech kybernetické ochrany a bezpečnosti.

Na závěr

Korporátní weby a firemní identita pro větší firmy jako je Excello mi určitě není cizí. Vidět to bylo i na spokojenosti zákazníka, pro kterého jen realizoval kompletní podklady a rozsáhlý web design pro online prezentaci. Výsledkem je tak nový kabát společnosti. Ten pomocí vhodných grafických a vizuálních částí komunikuje zákazníkům, že Excello poskytuje profesionální služby v oblasti kybernetické ochrany.

Máte zájem o individuální nabídku?

Líbí se Vám příspěvek?

Sdílejte ho na sociálních sítích