Poledance Wonderland

Alenka Slováková (na fotce vpravo), která se věnuje nejen lekcím Pole Dance, mě oslovila s myšlenkou vytvořit prezentační materiály pro Studio, které by se v moři konkurence odlišilo především originalitou. Grafické materiály a logo design, které se následně realizovali, se proto zaměřili především na offline komunikaci a propagaci studia na sociálních sítích.

Rozsah projektu

  • Firemní identita
  • Logo design
  • Vizitky
  • Venkovní polepy
  • Dárkový poukaz

Logo tak krásné...

...aby vystihlo krásu Pole Dance

Nebylo složité vymyslet kompozici tak krásného loga. K dispozici byl dostatek materiálu a inspirace přímo od majitelky, která se tomuto sportu věnuje předně. V základní kompozici logo designu je proto také vystižení jeden ze složitějších cviků této disciplíny. Logo symbol Wonderland následně doplňuje kombinace živých barev v přechodu, který má podtrhnout celkovou dynamiku motivu.

Finální formáty loga pro použití

Výběr a kombinace písma

Ve volbě písma pro hlavní nadpis loga šlo především o to, aby písmo netradičně vystihlo hlavní nadpis Wonderland. Tento nadpis bol inspirovaný zázračnou krajinou Říše divů z rozprávky “Alenka v říši divů” na podnět zadavatele. Mírně ozdobný styl moderního písma se volil z několika variant (viz. níže).

Bez dobré propagace si nezatancujete...

Jako při každé offline prezentaci a propagaci, její úspěchem je správná volba propagačních materiálů. V případě studia Pole Dance Wonderland, které je lokálním místem pro cvičení je vhodnou volbou především venkovní polep a letáčky. V osobním kontaktu pak vizitky nebo dárkový poukaz.

Dárkový poukaz  a vizitky

Pro osobnější přístup ke klientům se vytvořili následně hezké vizitky se všemi potřebnými kontakty. Dárkový poukaz pak potěší svým jednoduchým grafickým motivem obdarovanou osobu.

Venkovní bannery a letáčky do ruky

Grafický návrh pro venkovní polepy a banery nebo letáčky, je navržen tak aby v co nejlepší míře informoval a v co nejkratším čase zaujal. Kombinace studiových barev a odstínů anebo dynamika motivů pak napomáhají lepší zapamatovatelnosti a odlišení se od konkurence v očích.

vizitka_mockup_1-1.png
Mockup-1.jpg

Návrhy venkovních polepů

Návrhy dárkových pokazů

Máte zájem o individuální nabídku?

Líbí se Vám příspěvek?

Sdílejte ho na sociálních sítích